Kamp og komite oversikt hjemme i Sømnahallen vår 2017

 

Her følger oversikt over hjemmekamper i Sømnahallen for vår 2017, eller klikk HER for utskrivbar versjon.

For at vi skal få «kabalen» til å gå opp må kanskje noen av foreldrene stille flere ganger.

● Alle i kjøkkenkomiteen og hallansvarlig tar med 1,5 liter vaffelrøre eller skuffkake.

● Siste vakta i alle komiteene deltar i rydding – kjøkken, tribune, bane og garderober.

● Oppgjør, avstemming av terminal og dommerkviteringer leveres til Guro Knygh.

Terminalen settes sammen med pengeskrinet.

● Kamprapporter legges igjen i sekreteriatboksen.

 

Det er viktig at alle møter slik at vi får et knirkefritt arrangement, og at besøkende lag får gode minner fra kampene på Sømna.

Hvis du ikke kan stille, må du selv bytte eller skaffe noen i ditt sted. Gi beskjed til kampgruppa ved bytte.

Hallansvarlig på første vakta avtaler med Ida når det gjelder nøkkellevering.

Hallansvarlig skal assistere kjøkken og sekretariat ved behov.

Vi håper alle stiller med godt humør!

Hilsen kampgruppa

Ida Bjø rnvolden( 996 02786 )

Tove Moen ( 480 63840 )

Nina Hamre ( 95440085 )

Dato 04.03.17 – Besøkende lag: Sandnessjøen G16

Hallansvarlig:

11.00- 14.00 Tor Vidar Rørmark

Kjøkken:

11.00- 14.00 Kirsti Arnøy , Sølvi Baustad

Sekretariat:

11.00- 14.00 Ronald Jackobsen , Lise Bjøru , Tor Vidar Rørmark

Kamper:

04.03.2017 12:20 Sømna Sandnessjøen TrønderEnergi-Serien G16

 

Dato 05.03.17 – Besøkende lag: Sparbu (Damer)

Hallansvarlig: 11:30-14:00    Odd Joar Oppegaard

Kjøkken:        11:30-14:00    Elisabeth B. Eliassen

Sekretariat:    11:30-14:00     Jan Olve Bjøru , Rene Dahle , Odd Joar Oppegaard

Kamper:

05.03.2017 12:30 Sømna Sparbu TrønderEnergi-Serien 4. divisjon Kvinner - 04

 

Dato TIRSDAG 07.03.17 – Besøkende lag: Brønnøysund (Damer)

Hallansvarlig:19.00- 21.30 Merethe Sund

Kjøkken:       19.00-21.30 Eli Garaas?

                                         Marianne Wågan?

Sekretariat:  19.00- 21.30 Merethe Sund (Hallansvarlig)

                                         Håvard Pettersen

                                         Steinar Westerberg

Kamper: 07.03.2017 20:00 Sømna - Brønnøysund TrønderEnergi-Serien 4. divisjon Kvinner

 

Dato 11.03.17 – Besøkende lag: Sandnessjøen G12

Hallansvarlig:    13.30- 17.30 Halfdan Hansen

Kjøkken:           13.30- 17.30 Helge Hamre

                                              Thaya Arumairasa

Sekretariat:       13.30- 17.30 Fred Omar Nordhus

                                              Mette Reinfjord

Kamper: 11.03.2017 14:30 Sømna  Bossmo/Yttern , TrønderEnergi-Serien G12 - 10

 

Dato 12.03.17 – Besøkende lag: Bossmo/Yttern og Namsos

Hallansvarlig: 09.30- 12.30   Bjørn Torstein Arnes

                     12.30- 15.30   Karl Andre Moen

Kjøkken:       09.30- 12.30   Karina Andreassen

                                            Hildegunn O. Graven

                     12.30- 15.30   Wenche Fjerdingøy

                                            Alfinn Rørmark

Sekretariat:   09.30- 12.30   Kay Harald Torgersen

                                            Gunnar Morten Saus

                                            Ståle Rossdal

                     12.30- 15.30   Werner Reinfjord

                                            Kenneth Jarmund

                                            Hans Ivar Slåttøy

Kamper: 

12.03.2017 10:30 Sømna - Bossmo/Yttern , TrønderEnergi-Serien G12 - 10

12.03.2017 11:30 Sømna - Bossmo/Yttern , TrønderEnergi-Serien J16 - 08

12.03.2017 13:00 Sømna - Namsos , TrønderEnergi-Serien 4. divisjon Kvinner -

12.03.2017 14:30 Sømna - Bossmo/Yttern 2 , TrønderEnergi-Serien J16 - 08

 

Dato 18.03.17 – Besøkende lag: Brønnøysund J14 og J12

Hallansvarlig: 08.00-12.30  Odd Arne Abrahamsen

                     13.45- 17.30  Ida L. Bjørnvolden

Kjøkken:        08.00-12.30  Marianne Sund

                                           Ellen Torgersen

                      13.45- 17.30 Tove Moen

                                            Jannicke Larsen

Sekretariat:     08.00-12.30  Jan Kolsvik

                                            Tove Baustd

                       13.45- 17.30 Ørjar Evensen

                                             Berit Sund

Kamper: 

18.03.2017 09:00 Sømna - Brønnøysund , TrønderEnergi-Serien J14

18.03.2017 11:00 Sømna - Brønnøysund2 , TrønderEnergi-Serien J14

18.03.2017 14:45 Sømna - Brønnøysund , TrønderEnergi-Serien J12

18.03.2017 16:35 Sømna 2 - Brønnøysund , TrønderEnergi-Serien J12

 

Dato 25.03.17 – Besøkende lag: Sandnessjøen G14

Hallansvarlig:    12.00- 14.30 Håvard Knygh

                        14.30- 17.30 Aud Peggy Holand/ Håvard Knygh?

Kjøkken:           12.00- 14.30 Sissel Sund

                                              May Rita Bjøru

                         14.30- 17.30 Tor-Erik Dahle

                                               Hassan Yasen

Sekretariat:       12.00- 14.30 Viktor Olsen

                                               Nina Knygh

                         14.30- 17.30 Randolf Almendingen

                                               Magne Holand

Kamper:

25.03.2017 13:00 Sømna - Sandnessjøen , TrønderEnergi-Serien G14

25.03.2017 15:50 Sømna - Sandnessjøen 2 , TrønderEnergi-Serien G14